Vores Team



Jeg er uddannet merkonom i regnskab og organisation og har derudover en Akademiuddannelse i ledelse.

I 1995 startede jeg som selvstændig og forud for dette besad jeg stillinger som kontorchef, regnskabschef og controller i henholdsvis detail- og byggebranchen.

De mange år i det private erhvervsliv – med kunder fra enkelmandsvirksomheder til større koncerner og halvoffentlige institutioner - har naturligvis givet mig en uvurderlig erfaring og know how, idet jeg har været involveret i mange typer virksomheders drift og problemstillinger.

Tina Sørensen

tina@processer.dk

40 62 04 44



Rasmus Vendelbo Sørensen

rasmus@processer.dk

22 27 97 09

 

 

Julie Sauer

julie@processer.dk

23 44 97 31

(kun SMS da jeg er døv)

Heidi Bjørklund

heidi@processer.dk

20 66 43 13

 

 

Margarita Jensen
Anja Højte

anja@processer.dk

20 93 24 79

Lise Nilsson

lise@processer.dk

26 39 50 72