Vores Team



Siden 1995 har jeg været selvstændig, de fleste år alene i virksomheden. I 2015 tog jeg springet og udvidede virksomheden, hvor vi i dag er 7 ansatte. Det er en stor tilfredsstillelse at bygge sin egen virksomhed op og se den og medarbejderne udvikle sig.

Jeg har igennem mine år som selvstændig beskæftiget mig med mange typer af virksomheder, lige fra små enkeltmandsvirksomheder til større koncerner og halvoffentlige institutioner. Udover regnskabsdelen, har jeg stor erfaring med selskabsstiftelser, rådgivning af virksomhedsejere/ledelse, procesoptimering i samarbejde med mine kunder og kontakt og rådgivning til udenlandske kunder, der driver en del af deres virksomhed i Danmark.

Som et ekstra ben, arbejder jeg også med mentorarbejde og opkvalificering i samarbejde med flere kommuner.

I mit private liv har jeg også fuld fart på med mand, hund og hus samt 4 børnebørn, som jeg elsker at bruge tid sammen med.

Tina Sørensen

tina@processer.dk

40 62 04 44



Rasmus Vendelbo Sørensen

rasmus@processer.dk

22 27 97 09

 

 

Julie Sauer

julie@processer.dk

23 44 97 31

(kun SMS da jeg er døv)

Heidi Bjørklund

heidi@processer.dk

20 66 43 13

 

 

Margarita Jensen
Anja Højte

anja@processer.dk

20 93 24 79

Lise Nilsson

lise@processer.dk

26 39 50 72